91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

Endermologia

Endermologia Alliance LPG
Bezinwazyjna metoda modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz poprawa jędrności skóry.

Zabieg endermologi ujędrnia, wyszczupla m.in. skórę ramion, pośladków, ud, brzucha. Pomaga w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz redukuje cellulit.

Znalezione obrazy dla zapytania endermologia lpg alliance

POCZUJ SIĘ DOBRZE
W SWOIM CIELE,
POCZUJ SIĘ DOBRZE
ZE SOBĄ!


Endermologie® LPG Alliance


Znalezione obrazy dla zapytania endermologia lpg allianceENDERMOLOGIE OTRZYMAŁO PIERWSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM

PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCHPOTWIERDZA SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLGIE

W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE


Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”.

Nowy patent Alliance

Nowy patent Alliance to między innymi nowy typ głowicy zabiegowej gwarantującej jeszcze bardziej komfortowy zabieg. Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Skuteczność terapii potwierdzają liczne badania kliniczne i zastosowanie jej w ponad 100 krajach na całym świecie. Silnym atutem leczenia jest również możliwość zastosowania urządzenia wobec obrzęków, zastojów, blizn oraz bólów mięśni.

Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.Znalezione obrazy dla zapytania endermologia lpg alliance


SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

endermologie® ALLIANCEInteligentna metoda stymulacji

Twojej skóry i Twojego ciała
wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG®prawdziwie rewolucyjną

metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację

pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy.

 

Podobny obraz

Endermologie® ALLIANCE
widoczne efekty już po 3 zabiegach

Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Endermologie®Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

 

• Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

 


Nowy patent endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

• Kolagenu dla jędrnej skóry
• Elastyny dla sprężystości
• Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

 

Przebieg zabiegu:

1. KONSULTACJA WSTĘPNA
Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza z Pacjentem wywiad w celu zdiagnozowania potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

2. PIERWSZY ZABIEG
Zabieg Endermologie LPG Alliance trwa około 30-60 minut. W tym czasie Pacjent zakłada specjalną odzież zabiegową - „endermowear”, czyli kostium, który ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała. Kosmetolog przesuwa głowicę masującą, co, pod wpływem podciśnienia, powoduje powstanie fałdy skórnej. Podczas tej procedury, skóra przybiera kształt fali, co umożliwia dokładne jej rolowanie, na zewnątrz i od wewnątrz, za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Co istotne, żeby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale także względem siebie, zgodnie ze stanem tkanki oraz intensywnością wybranego zabiegu. W ten sposób, skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu LPG Alliance, usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca.

3. KONSULTACJA KOŃCZĄCA
Po wykonaniu każdego z zabiegów Pacjent może powrócić do codziennych aktywności życiowych bez konieczności przechodzenia przez okres rekonwalescencji.


Znalezione obrazy dla zapytania endermologia lpg alliance


Częste pytania:
Jak się przygotować?
Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Co jest ważne w trakcie stosowania terapii endermologie LPG Alliance?
W czasie trwania terapii endermologie LPG Alliance bardzo ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, wykonywanie lekkich ćwiczeń, a także wypijanie około 2,5 litra wody dziennie.

Dla kogo przeznaczona jest nowoczesna kuracja LPG Alliance?
Leczenie LPG Alliance dedykowane jest wszystkim tym, którzy zmagają się z problemem wiotkiej skóry po odchudzaniu lub znacznej utraty wagi. Ponadto zabieg przeznaczony jest dla osób z pomarańczową skórką, nie idealną sylwetką i nieestetycznym wyglądem poszczególnych części ciała.

Jakie są zalety endermologii Alliance?

1. Krótki czas zabiegu około 40 minut
2. Szybsze efekty: widoczne już po niewielkiej ilości zabiegów
3. 100% komfortu
4. Bezpieczny, naturalny i nieinwazyjny zabieg
5. Niesamowita precyzyjność - unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI) dopasowuje się do różnych problemów i obszarów Twojego ciała

Endermologie® ALLIANCE LPG - dlaczego jest wyjątkowa?

- 3 razyszybsze działanie - dzięki udoskonalonej, najnowszej technologii francuskiej firmy LPG
- Bezpieczny dla kobiet w ciąży - idealny na opuchnięte nogi!
- Głębszy i skuteczniejszy zabieg - dzięki zmodernizowanej głowicy zabiegowej
- Bez bólu, siniaków i dyskomfortu!

Na jakie efekty końcowe można liczyć po serii zabiegów?
Po wykonaniu wskazanej przez specjalistę ilości zabiegów, można liczyć na wygładzenie cellulitu, wymodelowanie ciała, odmłodzenie i ujędrnienie skóry, wcięcie w talii oraz spektakularne polepszenie prezencji.


Przeciwwskazania:
 • postępująca choroba nowotworowa (z wyjątkiem pisemnych wskazań medycznych)
 • leczenie przeciwzakrzepowe
 • choroba krwi
 • ciąża w pierwszym trymestrze (z wyjątkiem kończyn dolnych)
 • zapalenie żył
 • infekcje
 • bielactwo
 • opryszczka
 • trądzik różowaty
 • miejsca poddane operacji plastycznej (przez 6msc)
 • zmiany skórne i rany
 • bliznowiec,blizna hipertroficzna lub świeża blizna
 • przepuklina pachwinowa lub brzuszna
 • tłuszczak, wypukłe znamiona, naczyniak
 • wstrzyknięcia zużyciem wypełniacza (przez 3 tyg. w miejscu podania)
 • nakłucia, wszczepy podskórne
 • lifting z użyciem nici złotych i ząbkowanych

Rodzaj zabiegu Cena
1 zabieg na ciało - 45min 200250 zł
1 zabieg na twarz 130150 zł


Pakiety Cena
6 zabiegów na ciało - 45min 1150 1350
10 zabiegów na ciało - 45min 18002000 zł