Dermatologia kosmetyczna - Alice Szczecin - Centrum Odnowy Biologicznej

91 820 67 71

pn.-pt. 08.00 - 21.00

sob. 08.00 - 16.00

niedz. 08.00 - 12.00

Dermatologia kosmetyczna

Dermatologia kosmetyczna pozwala poprawić wygląd twarzy oraz ciała. Zabiegi tego typu umożliwiają pozbycie się wielu niedoskonałości. Stanowią sposób na przemianę, która pozwoli poczuć się dużo lepiej we własnym ciele, stąd ich rosnąca popularność wśród klientów obu płci, pochodzących z różnych grup wiekowych.

Przykładowe zabiegi

Jednym z nich jest mezoterapia bezigłowa, która przywraca skórze gęstość oraz witalność. Dzięki niej można pozbyć się drobnych zmarszczek. Można ją stosować np. na skórze wokół oczu, czy na szyi.

Wśród naszych usług znajduje się także lipozja iniekcyjna, dzięki której możliwe jest usunięcie nadmiarów tłuszczu z brzucha czy podbródka. Polega na wstrzyknięciu do tkanki tłuszczowej płynu, który rozrywa komórki tkanki tłuszczowej. Rozpuszczony tłuszcz jest transportowany do wątroby, a następnie wydalany z organizmu.

Oferujemy także wiele innych, nowoczesnych zabiegów, takich jak peeling kawitacyjny, sonoforeza czy peelingi chemiczne.

Dermatologia kosmetyczna – dla kogo?

Wbrew utartym schematom, pielęgnacje upiększające cieszą się popularnością nie tylko wśród kobiet. Panowie również chętnie dbają o swój wygląd. Szeroka gama usług sprawia, że mogą skorzystać z nich pacjenci z różnorodnymi problemami. Ich zaletą jest fakt, że są nieinwazyjne, co przekłada się na skrócenie procesu rekonwalescencji, a ich efekty są widoczne przez długi czas.