91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi
WYPEŁNIACZE ZMARSZCZEK - KWAS HIALURONOWY

Podobny obraz


Wypełniacze to bezinwazyjny sposób korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz zwiększania objętości warg charakteryzujący się wysoką efektywnością. Zawarty w nich kwas hialuronowy jest syntetycznym odpowiednikiem naturalnie występującego w naszym organizmie, którego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność. Wraz z upływem czasu cząsteczki kwasu hialuronowego ulegają degradacji, co powoduje starzenie się skóry. Aby odwrócić ten proces i odzyskać młody wygląd skóry medycyna estetyczna oferuje nam w pełni bezpieczny zabieg, którego efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Różnorodność preparatów obecnych na rynku umożliwia stosowanie wypełniaczy w zależności od indywidualnych potrzeb, wieku, miejsca i rodzaju korekcji. Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach ma postać krystalicznego żelu, którego cząstki różnią się rozmiarem w zależności od struktury tkanki warstwy skóry, w którą mają być wstrzyknięte. Po wprowadzeniu do skóry preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, co pozwala uzyskać naturalny efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy lub korekcji konturu ust. Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu - od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust.

Jak przebiega i ile trwa zabieg

Wypełniania zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje preparatu w odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry.
Dla podniesienia komfortu pacjenta skórę przed zabiegiem można znieczulić, jednak obecnie większość preparatów zawiera lidokainę (substancję znieczulającą).
Zabieg trwa ok. 30 minut, a efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin. 

Przeciwwskazania do stosowania wypełniaczy:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)

Objawy niepożądane

 • zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia materiału - objawy te znikają w przeciągu 72 godzin,
 • wynaczynienie krwi (siniak) – może utrzymywać się ok. tygodnia, zalecane stosowanie preparatu Auriderm XO celem przyspieszenia wchłaniania zmiany,
 • świąd w przypadku skóry wrażliwej,
 • nadwrażliwość w miejscu korekcji,
 • sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni;

SURGIDERM®

Surgiderm® to linia preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego, przeznaczona do wypełniania zmarszczek i fałdów skórnych. Preparaty linii Surgiderm® charakteryzują się gładką konsystencją, dzięki czemu łatwo się je podaje.

Znalezione obrazy dla zapytania surgiderm

Surgiderm® 24 XP wygładza zmarszczki średnie, fałdy nosowo-wargowe, okolice ust

Surgiderm® 30 XP wygładza zmarszczki średnie i głębokie, fałdy nosowo-wargowe, objętość ust

TEOSYAL®

TEOSYAL®to gama wypełniaczy, produkowanych przez szwajcarskie laboratorium TEOXANE.

Dzięki procesowi produkcyjnemu, który wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, kwas hialuronowy zawarty w produktach TEOSYAL® jest bardzo wysokiej jakości. Gwarantuje to wyjątkową tolerancję preparatów przez organizm, zminimalizowane ryzyko stanów zapalnych, zaczerwienień i obrzęków, doskonałą integrację z tkankami skóry i wydłużony czas utrzymywania się efektów zabiegu.

Wypełniacze TEOSYAL® to sterylny, jednorodny kwas hialuronowy, oferowany w różnych stężeniach w zależności od planowanego efektu kuracji.

Znalezione obrazy dla zapytania teosyal

Wśród produktów TEOSYAL® wyodrębniono siedem, których zadaniem jest:

 • wypełnienie zmarszczek i bruzd
 • modelowanie kości policzkowych i wygładzenie konturów twarzy
 • odtwarzanie i korygowanie kształtów twarzy
 • powiększenie ust, dodanie im objętości, dogłębne nawilżenie ust
 • rewitalizacja i nawilżenie skóry
 • zabezpieczenie przed pojawianiem się zmarszczek i bruzd, nawet w najbardziej   wrażliwych obszarach takich jak szyja i dekolt

Perfectha® Deep

Opis produktu

Perfectha Deep to produkt przeznaczony dla pacjentów z głębokimi zmarszczkami, bruzdami oraz osób pragnących dodać objętości swoim ustom. Preparat przeznaczony jest również do nie chirurgicznej rynoplastyki nosa. Efekty uzyskane przy użyciu Perfectha Deep są natychmiastowe i długotrwałe.

Znalezione obrazy dla zapytania perfectha derm deep

Perfectha Derm®

Perfectha Derm to produkt przeznaczony dla pacjentów ze średniej głębokości zmarszczkami, pragnących poprawić owal ust czy w subtelny sposób je uwydatnić. Oprócz efektu wygładzenia preparat w widoczny sposób odżywi i nawilży skóry. Perfectha dzięki zastosowaniu nowej technologii BRID-udoskonalonych wiązań międzycząsteczkowych, sprawia, że produkty te są wysoce biokompatybilne a jednocześnie dają długo utrzymujący się efekt estetyczny. Zabieg z użyciem produktów Perfectha jest prosty i bezpieczny, a efekt natychmiastowy.


FILORGA M-HA 18

Opis produktu
Głęboko nawilża i przywraca gęstość skóry, uzupełnia niedobory endogennego kwasu hialuronowego. Daje natychmiastowy, naturalny efekt wypełnienia. Stymuluje fibroblasty i umożliwia formowanie nowej tkanki.

 Znalezione obrazy dla zapytania filorga m ha 18

Wskazania:

poprawa elastyczności, głębokie nawilżenie, zagęszczenie skóry, redukcja powierzchownych zmarszczek np. wokół ust i oczu, zmarszczki mimiczne

Efekty:

Mikrowypełnienie, przywrócenie gęstości i wyjątkowo silne nawilżenie skóry.


PRINCESS® FILLER

PRINCESS® FILLER  to sterylny, ulegający biodegradacji  elastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz. Daje długotrwałe, ale nie permanentne efekty, powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Filler jest jednofazowy, co zapewnia idealnie gładką konsystencję żelu. Zastosowana przy produkcji innowacyjna metoda S.m.a.r.t. opiera się na sieciowaniu czystego i naturalnego kwasu hialuronowego (HA) pochodzenia niezwierzęcego. S.m.a.r.t. jest opatentowaną metodą, dzięki której kwas hialuronowy jest wielokrotnie oczyszczany, a zarazem mocnie wiązany.  Każda strzykawka zawiera 1,0 ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego (23 mg/ml). Jego elastyczność zapewnia trwałość, długotrwałe efekty ulepsza proces modelowania. Daje to wspaniałe, naturalne efekty bez skutków ubocznych.

PRINCESS FILLER (1 X 1ML)

PRINCESS® FILLER - wypełniacz wskazany do iniekcji do skóry właściwej i do tkanki podskórnej

 •  w celu korekty umiarkowanych i znacznych zmarszczek,
 •  fałd nosowo-wargowych
 •  tzw dolny łez i lwiej zmarszczki
 •  blizn
 •  Zalecany do zwiększenia objętości warg
 •  może być stosowany prawie na całej powierzchni twarzy. 


Produkty PRINCESS® wypełniają zmarszczki, modelują twarz, ujędrniają, a co za tym idzie − nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo. Uzupełnia naturalną utratę kwasu hialuronowego w procesie starzenia się oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie. Z tego powodu niesamowicie poprawia koloryt i elastyczność skóry twarzy i ciała.

Rodzina PRINCESS® spełnia najwyższe standardy jakości − dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego.

 
Cena zabiegu

1 ml – od 800 zł – 1200 zł (w zależności od gęstości zastosowanego preparatu, wielkości zmarszczek i rejonu iniekcji)
kolejne ampułki 600 zł