Dermatologiczny resurfacing skóry - Szczecin - Alice Centrum Odnowy Biologicznej

91 820 67 71

pn.-pt. 08.00 - 21.00

sob. 08.00 - 16.00

niedz. 08.00 - 12.00

Dermatologiczny resurfacing skóry

Podobny obraz


PH FORMULA RESURFACING to przełom w dziedzinie walki z najczęstszymi problemami skóry. Jedyny system, w którym skumulowano moc wielu kwasów, witamin antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych oraz substancji przeciwzapalnych dzięki czemu zmaksymalizowano ich wpływ na skórę, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów niemożliwych przy zastosowaniu pojedynczych kwasów.

 

JEDYNA NA ŚWIECIE OPATENTOWANA PROCEDURA RESURFACINGU SKÓRY
Skuteczność resurfacingu chemicznego zależy nie tylko od wyboru, rodzaju lub stężenia kwasów, ale przede wszystkim od zmaksymalizowanego dostarczenia skórze konkretnych substancji aktywnych w sposób jednolity. Ponad 25-letnie doświadczenie specjalistów pozwoliło opracować filozofię unikalnego kontrolowanego resurfacingu skóry.

 

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Kompleks PH-DVCTM obecny we wszystkich preparatach pH formula – umożliwia dotarcie wszystkich składników aktywnych do właściwych warstw skóry.

 

Bezpieczeństwo-minimalizacja efektów ubocznych jakie mogą wystąpić przy stosowaniu peelingów chemicznych PRZY MAKSYMALNEJ SKUTECZNOŚCI osiągnięte dzięki innowacyjnej formule PROFESJONALIZM, PIELĘGNACJA, OCHRONA I WYGODA specjalnie przystosowany pakiet farmaceutycznych kosmeceutyków do kuracji domowej, które rozpoczynają walkę z danym problemem, dodatkowo pielęgnują a finalnie uwydatniają efekty osiągnięte podczas gabinetowej kuracji resurfacingu pH formula.

 


Zabieg pHformula A.C.N.E.

Wskazania:

  • trądzik klasy I, II, III,
  • nadmiar sebum,
  • rozszerzone pory,
  • powierzchowne blizny


Znalezione obrazy dla zapytania ph formula


Skład:

  • PH-DVC - kompleks stosowany w preparatach pHformula zwiększający penetrację substancji czynnych.
  • Kwas pirogronowy - może przenikać przez skórę powoli i jest stosowany jako średni peeling chemiczny u pacjentów z wągrami, bliznami potrądzikowymi i tłustą cerą.
  • Azeloglicyna - działa jako środek przeciwbakteryjny, zmniejszając i hamując wzrost drobnoustrojów w mieszku (Propionibacterium acnes). Pomaga skutecznie zmniejszać zaskórniki i ropne wykwity. Jest silnym przeciwutleniaczem oraz wspomaga zmniejszenie pigmentacji.
  • Kwas migdałowy - ma silne właściwości antybakteryjne, które pomagają zabijać drobnoustroje związane z wykwitami trądzikowymi. Jest bardzo delikatny i skuteczny dla rodzajów skóry, które nie tolerują miejscowego agresywnego leczenia. Idealny do leczenia dla pacjentów cierpiących z powodu kumulacji chorób skóry, takich jak przebarwienia i trądzik.
  • Kwas salicylowy - jest skuteczny keratolitycznie, co pozwala stosowanym składnikom aktywnym przenikać skuteczniej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania ph formula