Zabiegi pielęgnacyjne - depilacja laserowa, usuwanie naczynek i mezoterapia – Szczecin - Alice Centrum Odnowy Biologicznej

91 820 67 71

pn.-pt. 08.00 - 21.00

sob. 08.00 - 16.00

niedz. 08.00 - 12.00

Zabiegi dermatologiczne i pielęgnacyjne

Naszym celem jest pomoc klientom w uzyskaniu pięknej i gładkiej skóry, a także usunięciu wielu innych problemów dermatologicznych.

Prowadzona w naszym gabinecie depilacja laserowa to doskonały sposób na skuteczne usunięcie zbędnego owłosienia. W tym celu wykorzystujemy sprawdzone urządzenia firmy Lumenis. Dzięki temu, że wytwarzana przez nie długość fali wynosi 800 nm możliwa jest szybka, a jednocześnie w pełni bezpieczna depilacja.

W ramach naszych usług wykonujemy także usuwanie i zamykanie naczynek za pomocą systemu Quantum. Wytwarzana przez niego wiązka światła przenika przez warstwę skóry, a następnie pochłaniana jest przez hemoglobinę, krew na wskutek ciepła ścina się, a naczynie krwionośne w efekcie ulega zniszczeniu.

Najczęściej zabiegi laserowe wykorzystuje się w leczeniu trądziku, naczyniaków oraz u osób mających niejednolity koloryt skóry.

Klientom oferujemy także różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, które pomagają wzmocnić naczynia krwionośne, nawilżyć skórę, a także dodać jej blasku. Dermatologia kosmetyczna to doskonały sposób na relaks i zyskanie efektu odżywionej i jędrnej skóry.