91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

O nas

O nas

Witam Państwa serdecznie!

Na wstępie chcę podziękować mojej wspaniałej rodzinie, która przyczyniła się do powstania tego projektu. Wszystkie nasze wysiłki zmierzały do tego by stworzyć miejsce gdzie każda osoba będzie czuła się bezpiecznie i wyjątkowo, z myślą o ludziach, którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. W pogoni za nowoczesnymi trendami poprawienia urody, pragnę Państwu przedstawić zweryfikowane pod kątem skuteczności urządzenia i substancje aktywne, które pomogą w wydobyciu poszukiwanego piękna.
W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu oferuje naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, najnowsze osiągnięcia laseroterapii, jak również chwile wyciszenia i regeneracji podczas zabiegów pielęgnacyjnych.
Pragnąc zapewnić Państwu tylko to co najlepsze śledzimy rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciw starzeniowej, by na bieżąco poszerzać ofertę tylko najlepszych zabiegów oraz ciągle podnosić nasze kwalifikacje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Odnowy Biologicznej, z pewnością każdy z Państwa znajdzie tu stosowny zabieg dla siebie.

                                                                                                   Alicja Litwiniak