Promocje na zabiegi kosmetyczne - Alice Centrum Odnowy Biologicznej

91 820 67 71

pn.-pt. 08.00 - 21.00

sob. 08.00 - 16.00

niedz. 08.00 - 12.00

Promocje

Promocje

Promocja Noworoczna w Centrum Alice

Pakiet srebrny

Dla wszystkich naszych klientów mamy przygotowaną specjalną ofertę, która z pewnością wielu z Państwa przypadnie do gustu. Oferujemy dwa Pakiety Srebrne - wersję podstawową oraz rozszerzoną. Dzięki temu każdy z Państwa będzie mógł dopasować rodzaj, a także i liczbę zabiegów do indywidualnych preferencji. W tej ofercie jest możliwość skorzystania z Endermologii Alliance na ciało oraz z Fali Uderzeniowej Storz wybranej partii.

Endermologia Alliance, czyli masaż pobudzający komórki


W ostatnim czasie niezwykle popularny stał się zabieg Endermologii Alliance na ciało. Polega on na stymulacji tkanki. To całkowicie bezinwazyjna metoda, pozwalająca na modelowanie sylwetki i możliwość poprawy jędrności skóry. Można ją stosować na całe ciało m.in. na pośladki, brzuch, uda czy też ramiona. Co ciekawe, zabieg ten wykorzystywany jest także wobec bólów mięśniowych, różnego rodzaju blizn, a nawet i obrzęków. W trakcie jego trwania tkanka jest stymulowana poprzez specjalną głowicę. Ciało odczuwa przyjemny masaż, który jest bezbolesny i bezpieczny. Posiadane przez nas maszyny dopasowują się do stanu skóry pod względem jej elastyczności czy samej jakości, dzięki czemu ryzyko podrażnień jest zminimalizowane.

Należy jednak pamiętać, że występują również przeciwwskazania do wykonywania Endermologii Alliance. Nie powinni się Państwo poddawać temu zabiegowi, jeśli występuje u Państwa m.in. zapalenie żył, choroba krwi, bielactwo, ciąża w pierwszym trymestrze czy trądzik różowaty. Przed zakupem Pakietu Srebrnego warto dokonać konsultacji.

Fala Uderzeniowa Storz w Pakiecie Srebrnym


Chętnie wykorzystywaną metodą jest także Fala Uderzeniowa Storz. Została odkryta w trakcie rehabilitacji sportowców. Okazało się, że generowana fala ma wpływ na tkankę podskórną. Można ją stosować zarówno na brzuchu, jak i na biodrach czy udach. Urządzenie to wytwarza na tyle dużo mocy, że może pobudzić nawet zwłóknienia III i IV stadium. Co więcej, z Fali Uderzeniowej Storz mogą skorzystać także te osoby, które chciałyby pobudzić komórki do większej produkcji kolagenu, mającego związek z jędrnością skóry.

Podobnie, jak w przypadku Endermologii Alliance, tak i tutaj są także schorzenia wykluczające z możliwości skorzystania z tego zabiegu. Chodzi przede wszystkim o zakrzepicę, nowotwory czy też przepuklinę. Nie mogą z niego także korzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią.

LASER FRAKCYJNY CO2
30% TANIEJPakiet ZŁOTY (złoty +max)

Obecnie mamy modę na pięknie prezentujące się ciało. Niektórzy, aby osiągnąć taki efekt wytrwale ćwiczą, a inni oprócz aktywności fizycznej pomagają sobie różnymi zabiegami. Nie ma w tym nic złego. W końcu wszystkie takie działania, które istnieją są właśnie po to, aby z nich korzystać! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy specjalny pakiet złoty, w którym znajdują się trzy różne rodzaje zabiegów w kilku lub nawet kilkunastu seriach!

Uzupełniające się zabiegi na ciało


To, co jest ogromną zaletą pakietu złotego to fakt, że wszystkie oferowane w nim zabiegi uzupełniają się. W ramach usługi w zależności od wybranej opcji wykonuje się w różnych seriach Endermologię na ciało, Fale uderzeniowe oraz Kriolipolizę CoolTech. Ostatni z wymienionych zabiegów polega na kontrolowanym schładzaniu danej części ciała w temperaturze około 7 stopni Celsjusza przez 70 minut. Taki proces ma na celu doprowadzić do apoptozy tkanki tłuszczowej, a jednocześnie nie wywoła uszkodzeń mięśni, skóry czy nerwów. Uwolniony tłuszcz jest naturalnie wydalany z naszego organizmu w okresie do 8 tygodni. To, o czym warto pamiętać, to fakt, że po siedmiu dniach od przeprowadzonego zabiegu zaleca się skorzystanie z Endermologii, a więc drenażu limfatycznego, aby przyspieszyć efekty. Ich połączenie może dać jeszcze lepszy efekt. Oczywiście należy przy tym pamiętać o zachowaniu zdrowego trybu życia i odpowiedniego odżywiania się.

Przeciwwskazania do zabiegów


Należy pamiętać, że każdy taki zabieg ma pewne przeciwwskazania do stosowania. Przed wykupienie pakietu złotego należy dokładnie zapoznać się z opisem zabiegów, a także z wykluczeniami do ich przeprowadzenia. Warto również udać się na konsultację do lekarza prowadzącego, aby stwierdził, czy faktycznie Endermologia, Fale uderzeniowe czy też Kriolipoliza nie wpłyną negatywnie na Twoje zdrowie i możesz z nich bezpiecznie skorzystać.

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub też mailowego - odpowiemy na wszelkie pytania.