Fala uderzeniowa - Storz Medical - Alice Szczecin

91 820 67 71

pn.-pt. 08.00 - 21.00

sob. 08.00 - 16.00

niedz. 08.00 - 12.00

Fala uderzeniowa Storz Medical

Fala uderzeniowa Storz Medical

 

Storz Medical® to renomowane, nowatorskie urządzenie szwajcarskiej marki wykorzystujące pionierską technologie w walce z cellulitem różnego pochodzenia oraz otyłością zlokalizowaną miejscowo bez ingerencji chirurgicznej.

Szwajcarska technologia urządzenia Storz Medical została stworzona niejako przypadkiem podczas rehabilitacji szwajcarskich sportowców. Zauważono wtedy, że fala akustyczna generowana przez urządzenie u zdecydowanej większości sportowców kobiet prowadzi do znaczącego zmniejszenia, a nawet zniwelowania ich problemu cellulitu oraz lokalnym gromadzeniem się tkanki podskórnej. Podczas kolejnych obserwacji i licznych badań teza się potwierdziła – siła i częstotliwość jaką dysponuje fala uderzeniowa Storz niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak brzuch, uda, biodra i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody.

Fala akustyczna gwarantuje skuteczną redukcję cellulitu, nawet głębokiego i zwłókniałego, czyli III i IV stadium zwłóknienia, zastoju tkanki tłuszczowej a także poprawę metabolizmu komórkowego. Skierowana miejscowo w obszar z nagromadzoną tkanką tłuszczową pobudza komórki do intensywnej regeneracji.

Podczas leczenia obszarów zajętych nagromadzona tkanką tłuszczową w formie nieestetycznego cellulitu, dochodzi do rozluźnienia tkanki łącznej za sprawą stymulacji mikrokrążenia w tkankach co w efekcie przyczynia się do zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych, redukcji tanki podskórnej i zaniku cellulitu.

 

Zbieg fali uderzeniowej skierowany jest również do osób, które chcą cieszyć się zdrową i piękną skórą. Wykorzystywany przy skórze pozbawionej jędrności i elastyczności (wiotkość skóry) pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi dzięki czemu skóra jest dotleniona zyskując napięcie i młody wygląd.

 


Zabieg fali uderzeniowej zaleca się stosowanie wraz z Endermologie Alliance LPG w celu przyśpieszenia i zintensyfikowania efektów.

Efekt po zabiegu:

- redukcja miejscowej otyłości

- redukcja cellulitu

- poprawa gęstości skóry

- zdecydowana poprawa jędrności skóry

- drenaż limfatyczny

Przeciwwskazania:

- ciąża i karmienie piersią

- zaburzenia krzepnięcia krwi

- zakrzepica

- nowotwory

- dzieci poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców lub z zalecenia lekarza

- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

- rozrusznik serca

- implanty

- przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego

- leczenie kortykosteroidami ( 6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu)

Cennik