Zabiegi Laserowe - Alice Szczecin - Centrum Odnowy Biologicznej

91 820 67 71

pn.-pt. 08.00 - 21.00

sob. 08.00 - 16.00

niedz. 08.00 - 12.00

Zabiegi laserowe

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesnych sprzęt, posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty i pozwalający na przeprowadzenie zabiegów laserowych. Laseroterapia ma wiele zastosowań w kosmetologii. Pozwala pozbyć się przebarwień na skórze, usunąć niechciane owłosienie, usunąć skutki fotostarzenia czy przeprowadzić zamykanie naczynek. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi zapewniają pacjentom maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu, a do tego są skuteczne i bezbolesne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem usług naszego gabinetu.

Depilacja laserowa

W naszym gabinecie wykonujemy depilację laserową, która jest skuteczna i bezpieczna dla skóry. Zabieg jest bardzo krótki, bezbolesny, komfortowy i nie prowadzi do powstawania przebarwień czy pękania naczyń krwionośnych.

Usuwanie przebarwień

Zaburzenia barwnikowe skóry to problem wywołujący zmianę jej koloru. Dolegliwość ta dotyczy wielu ludzi. Wiele z tych zmian kwalifikuje się do usunięcia laserem. Podczas zabiegu komórki barwnikowe są niszczone, poprzez podwyższenie temperatury, co powoduje usunięcie przebarwień.

Zamykanie naczynek

Zabieg pozwala zlikwidować wszystkie objawy rozszerzonych naczyń krwionośnych. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli zadbać o stan skóry i pozbyć się zaczerwienień na twarzy, "pajączków” na nogach czy nadwrażliwości na saunę lub wiatr.

Fotoodmładzanie

Te nowoczesne zabiegi służą naprawie uszkodzeń skóry spowodowanych fotostarzeniem, czyli uszkodzeniami powstającym od słońca. Cały proces jest nieinwazyjny i opiera się na aplikacji impulsowego światła mającego energię o niskiej gęstości.