91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

Inez Mucha

Psychodietetyk, Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, naturoterapeutka, dyplomowana specjalistka z zakresu ziołolecznictwa i Tradycyjnej Dietetyki Chińskiej wg TCM, autorka programów oczyszczania, a następnie wzmacniania i odżywiania organizmu na poziomie komórkowym, ukierunkowanego do zachowania zdrowia, długowieczności i młodzieńczego wyglądu.


Moja szeroka wiedza z zakresu medycyny naturalnej i funkcjonalnej pozwala mi na holistyczne podejście do zdrowia pacjentów. Według mojego wieloletniego doświadczenia z pacjentami uważam, iż ludzki organizm to siatka ściśle połączonych ze sobą naczyń, hormonów, komórek, które niezwykle mocno ze sobą współgrają, całościowe spojrzenie jest kluczowe i konieczne w pracy z moimi podopiecznymi.


Prowadzę praktykę Holistyczne Terapie, zajmuje się dietoterapią wspomagającą leczenie, chorób autoimmunologicznych, chorób tarczycy, insulinooporności, cukrzycy typu 2, wyczerpania nadnerczy, nadwagi, problemów hormonalnych, niepłodności, zaburzeń odżywiania czy problemów pokarmowych.
 
W zaleceniach dla moich Pacjentów podkreślam, iż styl życia jest determinantem dla powrotu organizmu do homeostazy, szczególną uwagę kieruje na techniki radzenia sobie ze stresem, który to przyczynia się w znacznym stopniu do rozwoju wielu dysfunkcji i chorób oraz uszkodzenia stanu jelit, które są centrum zdrowia organizmu ludzkiego. 

Prywatnie szczęśliwa, zarażająca optymizmem kobieta, posiadająca mnóstwo pasji, zainteresowań i miłości do życia.