91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

MOST HYDRATING

Zabieg intensywnie nawilżający

Zabieg dla skór odwodnionych, "zmęczonych", przedwcześnie postarzałych. Zachowuje i zwiększa nawilżenie skóry oraz zabezpiecza ją przed ponownym odwodnieniem. Wszystkie preparaty Hydraz Intensive charakteryzuje duża zawartość substancji silnie nawilżających, które dzięki nowoczesnym nośnikom i promotorom przenikania na długo pozostawiają skórę doskonale nawilżoną.
PREPARATY UCZESTNICZĄCE W ZABIEGU


VINTAGE 79 HYDRATING HYDROPROTEVTIVE CREAM WITH HYALURONIC ACID - KREM HYDRO-OCHRONNY


Preparat nawilżający, który gwarantuje skuteczną ochronę przed odwodnieniem razem z intensywnym nawilżeniem, który sprawia, że tkanka skórna jest pełniejsza i jędrniejsza. S

kładniki aktywne: kwas hialuronowy, trehaloza, NMF, olej z ogórecznika i olej z wiesiołka, woda z owocu kiwi, wyciąg z orchidei.

VINTAGE 79 MOST HYDRATING - SUPER - MOISTIRIZING GEL MASK - ŻELOWA MASKA SUPER-NAWADNIAJĄCA

Maseczka z płynnych kryształów. Źródło wilgoci, które przywraca równowagę wodną skóry, zapewniając natychmiastowy komfort i miękkość.

Składniki aktywne: trehaloza, wyciągi z Kigelia Africana, babki zwyczajnej i dzikiej róży.

VINTAGE 79 MOST HYDRATING - HYDRATING SERUM WITH HYALURONIC ACID - SERUM NAWADNIAJĄCE Z KWASEM HIALURONOWYM

Przeznaczona dla skór odwodnionych, odwodnionych i bez napięcia, mieszanych, suchych i bardzo suchych. Zachowuje i zwiększa nawilżenie skóry. Optymalizuje przemianę wodną. Głęboko nawadnia. Bogate w substancje nawadniające, przeciw-odwodnieniowe i hydro-ochronne transportowane specjalnym, innowacyjnym systemem nośników. Niezwykle skuteczne dzięki szczególnemu połączeniu kwasu hialuronowego, Trealosio.SUBSTACJE AKTYWNE:

KWAS HIALURONOWY - bio-technologiczny, o wyjątkowym podobieństwie do substancji bazowej, przechwytuje molekuły wody i tworzy doskonałe rezerwy wodne.

TREHALOZA - cyto-protektor, cukier zdolny do zastąpienia wody i chroniący komórki podczas okresów całkowitego odwonienia.

C.CRISUP - chrząstnica kędzierzawa, małe czerwone algi, które tworzą nie-okluzyjną, hydro-ochronną powłokę na skórze, zdolne do powstrzymania utraty wody i utrzymania idealnego poziomu nawilżenia.

NMF - (Naturalny Czynnik Nawilżający), składem bardzo podobny do obecnego w naskórku NMF-u. Przywraca i zachowuje prawidłowe nawilżenie warstwy rogowej. Ponadto normalizuje pH powierzchni skóry.

WYCIĄGI Z OCZARU I KOCANKI - działanie kojace i odświeżające. Szczególnie bogate we flawonoidy o właściwościach łagodzących podrażnienia.

TRANSCUTOL
- nośnik stosowany w farmacji. Łączy substancje aktywne i transportuje je przez naskórek do miejsca, w którym mają zadziałać.