91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

Zabiegi pielęgnacyjne - specjalistyczne

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych nawilżających, odmładzających i pielęgnujących cerę oraz skórę. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne preparaty oraz nowoczesny sprzęt, a lista usług została skomponowana w taki sposób, by sprostać zróżnicowanym potrzebom poszczególnych klientów.

Dostępne zabiegi pielęgnacyjne

Naszym klientom oferujemy kurację MESO & PEEL, która złuszcza rogową warstwę naskórka, a przy tym stymuluje go do odnowy. Dzięki niej można pozbyć się zmarszczek, wygładzić koloryt skóry, czy poprawić procesy regeneracyjne.

W ofercie posiadamy także zabieg AQUA, który działa w oparciu o akwaporyn i pomaga nawilżyć skórę. Dzięki niemu staje się ona bardziej miękka i odmłodzona.

Perferct AGE "Ponad Czasem” jest doskonale dopasowany do skór dojrzałych, zmęczonych, szarych, zwiotczałych oraz pozbawionych promienności.

Przeprowadzamy także zabiegi pielęgnacyjne, takie jak Perfect age, Lifting code, czy Most hydrating. Dzięki nim można zadbać o zdrowie i wygląd swojej skóry, oraz przywrócić jej młodzieńczy blask.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i opisami poszczególnych usług. Praktycznie każdy znajdzie wśród nich taki, który będzie w stanie sprostać jego indywidualnym potrzebom.