91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

 

 

PERFECT AGE "PONAD CZASEM"

Zabieg dla skór dojrzałych, zwiotczałych, zmęczonych, szarych, pozbawionych promienności, z oznakami wieku. Age Defense rozwiązuje główne problemy związane z procesem starzenia się skóry: utratę jędrności i elastyczności, zmniejszona zawartość lipidów, zmarszczki. Działa w głębi skóry, zabezpiecza i zwiększa prawidłowe funkcjonowanie skóry, chroni zasoby lipidów oraz spoistość. Skutecznie działa na zmiany typowe dla starzenia się. Nadaje elastyczność i efekt natłuszczania, przywracając jędrność, aksamitną gładkość oraz jednolity koloryt. Odpręża i wygładza rysy. Preparaty zawierają duże ilości substancji lipo-normalizujących, re-witalizujących i odżywczych. Składniki aktywne transportowane są w głąb skóry przez nośniki nowej generacji. Zabieg ten swoją skuteczność zawdzięcza substancjom natłuszczającym, odstresowującym i ożywiającym: ceramidom, aminokwasom i cukrom, wielonienasyconym kwasom tłuszczowym 3 i Omega 6.PREPARATY UCZESTNICZĄCE W ZABIEGU


VINTAGE 79 PERFECT AGE - DE-STRESS SERUM - SERUM ODSTRESOWUJĄCE


Przeznaczone dla skór starzejących się, ze zmarszczkami, ze zmniejszoną lipidów, pozbawionych napięcia i elastyczności, zmęczonych i szarych. Zawiera dużą ilość substancji lipo-normalizujących, odstresowujących i re-witalizujących, przenoszonych w całości do skóry przez innowacyjny system nośnikowy. Serum jest autentycznym koncentratem przeciwstarzeniowym, który oprócz zespołu składników aktywnych wspólnych dla linii (Cukry i Aminokwasy), zawiera hydrolizowane Proteiny Zbożowe, działające odżywczo i rewitalizująco, oraz Sodium PCA, główny składnik NMF - przywracającego wilgotność. Wskazane jest do cer dojrzałych, zestresowanych i pozbawionych życia. Działając na widoczne oznaki procesów starzenia, jednocześnie chroni przed wysuszeniem i szorstkością. Skóra odzyskuje witalność i blask, a zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne.

VINTAGE 79 PERFECT AGE - NOURISHING CREAM - KREM ODŻYWCZY
Dla sków starzejących się, ze zmarszczkami, ze zmniejszoną zawartością lipidów, pozbawionych napięcia i elastyczności, zmęczonych i szarych. To miękka emulsja o zaskakująco bogatej recepturze i aksamitnej konsystencji. Dostarcza tkankom znaczną ilość cennych składników aktywnych: odżywczych, przywracających lipidy i regenerujących. Specyficzne działanie składników charakterystycznych dla linii ( ceramidu III, kwasu omega3 i 6, cukrów i aminokwasów) wzmocnione jest zawartością oleju z kiełków zbóż oraz witaminy E i F o silnym działaniu odżywczym, przeciwstarzeniowym i re-witalizującym. Sprzyja procesom odnowy skóry i jest w stanie utrzymywać fizjologiczny poziom lipidów, polepszając jakość tkanki. Skóra staje się napięta i nabiera świetlistego wyglądu.

VINTAGE 79 PERFECT AGE - REVITALIZING MASK - MASECZKA REWITALIZUJĄCA


Przygotowana specjalnie dla skór starzejących sie, ze zmarszczkami, ze zmiejszoną zawartością lipidów, pozbawionych napięcia i elastyczności, zmęczonych i szarych. Intensywna, o nadzwyczaj lekkiej i jedwabistej konsystencji. Posiada właściwości odżywcze, wzmacniające i regenerujące. Pełni nie tylko funkcje typowe dla składników charakteryzujących linię ( ceramid III, omega 3 i 6, cukry i aminokwasy), ale także zaopatruje tkanki w cenne substancje: ekstrakt z ryżu, hydrolizowane proteiny zbożowe i sodium PCA, dające efekt ujędrnienia, odżywienia, regeneracji i nawilżenia. Wygładza rysy, usuwa oznaki zmęczenia, ożywiakolryt i nadaje skórze spoistość, elastyczność i jędrność. Natychmiast odmładza wygląd.

PRIMALUCE - RENOVATING WHITENING MASK - ODNAWIAJĄCA MASECZKA WYBIELAJĄCA Maska Rozświetlająca - łagodna i kremowa- o dziłaniu odnawiającym, nawilżającym i rozjaśniającym. pozostawia skórę rozjaśnioną, rozświetloną i wygładzoną. Utrzymuje optymalne funckje renowacyjne komórek skóry i zapewnia intensywne działanie rozświetlające. Zawiera kwas hialuronowy, alfa-hydroksykwasy, poli-hydrokskwasy, nanostruktury i tlenek cynku. Nadaje skórze bardziej promienny i równomierny oraz młodzieńczy wygląd.


SUBSTACJE AKTYWNE

CERAMID III
- specjalny rodzaj ceramidów, bardzo podobnych doznajdujących się w skórze, dzięki czemu wnika w strukturę cementu międzykomórkowego. Wpływa na funkcjonowanie bariery naskórkowej. Zapobiega odwodnieniu, przywraca skórze jędrnośc i elastyczność. Pomaga zredukować zmarszczki i wszelkie oznaki starzenia.

OMEGA 3 I OMEGA 6 Z OLEJÓW ROŚLINNYCH - należą do niezbędnych, nienasyconych kwasó tłuszczowych (NNKT), niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry. Regeneruja i odżywiają skórę. Mają wpływ na prawidłowy wzrost naskórka.

METHYLSILANOL MANNURONATE - nośnik, któy oprócz otaczania się molekułami wody, przez co działa jak rezerwa wody dodatkowo łączy składniki aktywne i transportuje je przez naskórek do miejsc przeznaczenia.