91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

LIFTING CODE

Kosmetyczny lifting BIOLINE dla ponownego zdefiniowania rysów i oraz profilu twarzy i szyi. Rezultat BIOREWITALIZUJĄCEJ receptury wypełaniania dyfuzyjnego, która działa w wielu kierunkach. Inspiracją dla Bioline przy tworzeniu LIFTING CODE był złoty podział/złota liczba jako wyraz doskonałości w wyrażaniu piękna. Starannie przestudiowano kod piękna natury by zagwarantować maksymalna skutecznośc i jakość.

Wielopoziomowy kod piekna, zawarty w innowacyjnie zaprojektowanych recepturach składających się z substancji aktywnych o wysokim stężeniu dla nadzwyczajnego kosmetycznego efektu liftingu i wypełnienia.4 SKŁADNIKI AKTYWNE DLA 4 DZIAŁAŃ:


1. TRZYMANIE - WYCIĄGI Z ALG ANTARKTYCZNYCH

Synteza i ochrona dwóch typów kolagenu: I i IV

2. LIFTING - KOMPLEKS NAPINAJĄCY

Tworzenie mikro-siateczki wielo-kierunkowo napinającej.

3. BIOREWITALIZACJA - WZMACNIACZ KWASU HIALURONOWEGO I ELASTYNY

Zwiększenie syntezy kwasu hialuronowego i elastyny.

4. WYPEŁNIENIE - POLIMERY WYPEŁNIAJĄCE KWAS HIALURONOWY WYSOKOCZĄSTECZKOWY
PREPARATY UCZESTNICZĄCE W ZABIEGU

Skoncentrowane Serum (wypełniacz)

Działa na zmarszczki i linie mimiczne, widocznie nawilża i wypełnia. To biorewitalizujący koncentrat - rezultat najnowocześniejszych badań i technologii kosmetycznej. Bogaty w roślinne mikro-sfery i wyciągi z alg antarktycznych, razem z kompleksem stymulującym kwas hialuronowy, poprawia gęstość skóry i przywraca witalność powierzchniowym warstwom naskórka.

Emulsja (Lifting)

Bogata i miękka mleczna emulsja. Zapewnia twarzy promienność, wygładza rysy i wywołuje efekt kosmetycznego liftingu i spulchniania. Wzbogacona kompleksem napinającym, wyciagani z alg antarktycznych i szlachetnymi olejami roślinnymi, zapewnia trwałe nawilżenie i ułatwia masaż.

Biomatrix (Lifting)
Innowacyjna maska bio-matrycowa. Działa potrójnie: kosmetyczny lifting, nawilżenie i wygładzenie. Innowacyjny system uwalniania składników sktywnych dostosowany do zdolności absorpcyjnych skóry, gwarantuje kosmetyczny efekt napięcia. Skóra twarzy jest natychmiast nawilżona i wygładzona.


SUBSTANCJE AKTYWNE

GLIKOPROTEINA ANTARKTYCZNA. KOSMETYCZNY EFEKT PONOWNEGO ZAGĘSZCZENIA I NAWILŻENIA.

Wyizolowana ze źródła pochodzenia antarktycznego, działa na produkcję oraz ochronę elastyny i kolagenu typu I (tkanka łączna) oraz wzmacnia kolagen typu IV (błona podstawna).

WYCIĄG Z ALG ANTARKTYCZNYCH. KOSMETYCZNY EFEKT UELASTYCZNIAJĄCY.

Zachowuje kondycję macierzy pozakomorkowej, włókien kolagenu i poprawia komponenty wzmacniając elastynę i glikozaminoglikany (GAG).

WZMACNIACZ KWASU HIALURONOWEGO I ELASTYNY.
KOSMETYCZNY EFEKT BIOREWITALIZUJĄCY.

Biorewitalizujący składnik aktywny zdolny do stymulowania syntezy kwasu hialuronowego i elastyny. Przywraca skórze jej optymalną giętkość.

POLIMERY WYPEŁNIAJĄCE.
KOSMETYCZNY EFEKT WYPEŁNIENIA I WYGŁADZENIA.

Mikrosfery składające się z uwodnionego białka pszennego. Rozkładają się wewnątrz zmarszczki o chwytają wodę na powierzchni naskórka. Pęcznieją i wypełniają wgłębienie zmarszczki.

KWAS HIALURONOWY. KOSMETYCZNY EFEKT NAWILŻAJĄCY.

Bardzo długi łańcuch Polimerowy, który tworzy nieokluzyjny film na powierzchni naskórka , ogranicza utratę wody z głębokich tkanek, przez co przyczynia się do nawodnienia.

KOMPLEKS NAPINAJĄCY.
KOSMETYCZNY EFEKT ROZCIAGANIA I LIFTINGU.

Molekuły o działaniu błonotwórczym, które działają na naskóek jak elastyczny film. Tworzą mikro-siteczkę napinającą, która rozciąga naskórek do góry i na zewnątrz.