91 820 67 71

pn.-pt. 09.00 - 20.00

sobota 09.00 - 14.00

Zabiegi

DETAILS OF BEAUTY "SZCZEGÓŁY PIĘKNA"

 

Roślinne Komóki Macierzyste + składniki aktywne najnowszej generacjiANTYSTARZENIOWY ZABIEG REWITALIZUJĄCY SKÓRĘ OKOLIC OCZU I UST.


Zabieg przeznaczony jest na skórę wokół oczu i ust, czyli miejsca które są najmniej odporne za procesy starzenia. Ubogie w gruczoły łojowe, z przez to mniej chronione, wykazują większą podatność na powstawanie zmarszczek niż pozostałem okolice twarzy. Delikatna i cienka skóra wokół oczu poddawna ciągłej mimice twarzy stopniowo traci swoją właściwość funkcjonalności. Ponadto wykazuje większą podatność na zaburzenia mikro-krążenia, którego konsekwencja jest pojawienie się cieni i worków pod oczami. Usta, którym z wiekiem brakuje keratyny, kurczą się i stopniowo tracą swoją gęstość, powodując pojawienie się zmarszczek.

Laboratoria Bioline stworzyły innowacyjny synergistyczny kompleks związków czynnych dla zlikwidowania cieni i worków pod oczami oraz zmniejszenia zmarszczek i poprawy jakości skóry wokół oczu i ust. W preparatach do zabiegu wykorzystano roślinne komórki macierzyste, które uzyskano biotechnologicznie z rzadkiej odmiany szwajcarskiej jabłoni ( Uttwiler Spatlauber). Inicjuja one procesy naprawcze komórek skóry, powodując tworzenie sie keratynocytów i fibroblastów w celu zregenerowania tkanki i opóźnienia procesów starzenia się. Z upływem lat komórki naskórka "zasypiają"i traca swoją zdolność reprodukcji. Komórki macierzyste przywracają im moc reagowania i inicjują procesy dzielenia się, w celu przywrócenia skórze młodszego, zdrowszego i bardziej promiennego wyglądu. Działanie zabiegu zostało dodatkowo wzmocnione użyciem w preparatch heksapeptydu mającego zdolność oddziaływania na miofibroblasty odpowiedzialne za utrwalanie się zmarszczek mimicznych. Ponadto zastosowano w zabiegu retinol wzmacnia efekty regeneracyjne preparatów, przez stymulowanie odnowy komór-kowej i opóźnianie procesów starzenia się. Jako komponentu silnie odżywczeg użyto ukstrahowany na zimno wyciąg z kawioru, bogaty miedzy innymi w aminokwasy witaminy mikro- i makroelementy. Zabieg pozostawia skórę wygładzoną, dobrze odżywioną i rozjaśnioną, a seria zabiegów pozwala zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki oraz poprawic jędrnośc i elastyczność skóry okolic oczu i ust.

PREPARATY UCZESTNICZĄCE W ZABIEGU

LIFTINGUJĄCO-RELAKSUJĄCA MASECZKA NA OKOLICE OCZU I UST -ESA PEPTIDE+ZIELENICE

Specjalnie sformułowana dla okolic oczu i ust - jedno-dawkowa maseczka, już aktywowana. Specyficzna, ponieważ heksapeptyd o działaniu rozluźniającym odpowiedzialne za za utrwalanie się zmarszczek mimicznych oraz naturalne substancje: alantoina i zielenice enteromorpha cmpressa, o właściwościach łągodzących i nawilżających. Optymalizuje poziom wilgoci i wzmacnia skórę oraz redukuje opuchnięcia, worki pod oczami i małe zmarszczki mimiczne.

PERŁY CZYSTEGO RETINOLU

Żelatynowe perły zawierające czysty retinol w filmie molekularnym. Wygładzają skórę i zwalczają jej procesy starzeniowe poprzez stymulowanie odnowy komórkowej.

KREM NA OKOLICE OCZU I UST - PHYTO STAMINAL + KAWIOR I RETINOL

Specjalnie sformułowany Krem dla okolic oczu i ust o doskonałym kosmetycznym działaniu anty-starzeniowym.Obecne w nim roślinne komórki macierzyste, we współdziałaniu z kawiorem i retinolem, korzeniem róży, natleniającymi drożdżami i bioamiskin`em, umożliwiają rewitalizację funkcji skóry oraz skutecznie działają na zmarszczki, worki i ciemne kręgi pod oczami.
SUBSTANCJE AKTYWNE

ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE JABŁONI - Uzyskiwane biotechnologicznie z rzadkiej odmiany jabłoni szwajcarskiej (Uttwiler Spatlauber), powodują tworzenie się nowych keratynowców oraz stymulują fibroblasty. Zapewniają w ten sposób zapoczątkowanie procesów biochemicznych odpowiedzialnych za pełną regenerację skóry. Charakteryzują się długowiecznością gwarantując przedłużenie życiowych procesów komórek skóry. Utrzymują moc regenerowania, opóźniają proces starzenia się skóry, zachowują jej młodość i witalność oraz znacznie relaksują zmarszczki.

REGENERUJĄCY RETINOL W POWŁOCZCE MOLEKULARNEJ – Dostępny w powłoczce molekularnej Czysty Retinol stymuluje zróżnicowanie komórkowe i przyczynia się do syntezy białka niezbędnej dla regeneracji tkanki oraz znacznej redukcji zmarszczek i głębokich śladów.

REWITALIZUJĄCY KAWIOR – Bogaty w witaminy ( A, B, B2, B6, D), minerały, aminokwasy i lipidy, jest silnym źródłem rewitalizacji, zapewniającym skórze napięcie i giętkość. Doskonały sprzymierzeniec w walce z oznakami starzenia.

RELAKSUJĄCY HEKSAPEPTYD – Ważny polipeptyd składający się z 6 aminokwasów (heksapeptyd), który działa na tkankę dając namacalny efekt rozluźniający zmarszczki mimiczne.

NAWILŻAJĄCY BIOAMISKIN – Ewolucja kwasu hialuronowego. Nowa molekuła, strukturalnie podobna do kwasu hialuronowego, ale bardziej odporna na degradację. Jest wyjątkowym nawilżaczem zdolnym do tworzenia autentycznej rezerwy wilgoci dla działania nawilżającego i anty-starzeniowego. Testy in vitro pokazują, że Bioamiskin jest bardziej skuteczny w porównaniu z polimerem nie skrobiowym w odtwarzaniu warunków korzystnych dla rozmnażania się komórek.

ENERGIZUJĄCY EYE LIFE- Kompleks „życie oka” z wyciągiem z korzenia róży i natleniającymi drożdżami, specjalnie na zmarszczki, worki i ciemne kręgi pod oczami. Reaktywuje oddychanie komórkowe i regenerację tkanki. Chroni młode komórki i regeneruje macierz pozakomórkową, niezmiernie ważną dla zapewnienia komunikacji komórkowej. Zwiększa procesy energetyczne w tkance.

BIOTECHNOLOGIA – Z komórek macierzystych roślin uzyskiwany jest wyciąg w płynnej kulturze za pomocą procesów biotechnologicznych; wyciąg ten jest następnie dodawany do liposomów.

FILM MOLEKULARNY – Zaawansowany, jednowarstwowy system uwalniania. Niezmiernie cienki, doskonale przylega do skóry. Maksymalizuje i przedłuża wnikanie retinolu w tkankę skórną. Gwarantuje stabilność molekuły na utlenianie się.

NANOSTRUKTURY – Molekuły mogące wnikać do skóry o niezmiernie małym rozmiarze ( 10-9 m) – dla dostarczenia składników aktywnych głęboko do wewnątrz i wzmocnienia ich struktury.